Praca. Oferty pracy, ogłoszenia o pracę, szukam pr

Temat: Obrazy w zborach
Mnie boli ze dawalem datki na "drukowanie literatury" za co odremontowano Stanleya co przynioslo zyski WTS w sumie za moje pieniadze :) Wiec mysle ze Cialo Kierownicze powinno sie zdecydowac czy jednak gromadzic sobie skarby na ziemi czy w niebie :D .

Poza tym Teatr Stanleya zbudowano w 1928 roku
(miedzy innymi na zlecenie Warner Bros,apropos Bracia Warner byli emigrantami mowiacymi po polsku :) urodzili sie na terenie owczesnej Polski a dzisiejszej Ukrainy - wiec w sumie Teatr Stanleya jest nasz no nie ?)

Poczatkowo byla tam rozglosnia radiowa, a po 1932 roku zamieniono obiekt na kino.
I odziwo Ignorancie :) nie bylo na I pietrze
(bo owe zdjecie przedstawia widok na I pietro lub jak kto woli na antresole :) malowidel Zydow, prorokow na koniach, czy tez 4 jezdcow apokalipsy :)

Poza tym, czego juz na tym zdjeciu nie widac, od wejscia glownego na prosto sa schody ktorymi mozna wejsc na prawo i lewo, a na prosto widac malowidlo
(kicz, malowany dziwna technika puszczania przezrocza na sciane i kolorowania go wg widzianego na scianie obrazu) przedstawiajace Samarytanke i Jezusa przy studni wypisz wymaluj z ksiazki Zyc wiecznie...
Pewnie budowniczy z 1928 lub remontowcy z 1932 byli prorokami, a przynajmniej znali obrazki z przyszlosci :D

Jezeli udowodnisz ze takie malowidla byly przed tym, zanim obiekt dostal sie w rece SJ to przeprosze Cie publicznie i odwolam swoje prywatne zdanie ze jestes IGNORANTEM faktow :)
A o ile nie udowodnisz, to bede mogl cie tak nazywac, bo ty nie potrzebowales zgody na nazywanie tak innych :)

Wiec jezeli tak rozumiesz "rygorystyczne wymagania konserwatorskie", no to pogratulowac wyobrazni :) Chyba ze ktos ci to wmowil, a ty powielasz te niesprawdzone informacje zamiast jak Berejczycy sprawdzac czy tak sie sprawy maja :rolleyes:

Ciekawe co by bylo na scianach jakby SJ kupili byly Dom Partii w Warszawie i musieli go "rygorystycznie odkonserwowac" w stylu poznego Stalina i zrobic w nim sale zgromadzen :)

W roku 1983 Teatr Stanleya za 18 mln$ kupili SJ i w 9 miesiecy wyremontowali ochotnikami.
Chodza pogloski ze WTS che go sprzedac zwlaszcza ze jego dzisiejszy wyglad i wzrost cen nieruchomosci powoduja ze wart jest jakies 30 mln$. Wiec jezeli kiedys uslyszysz ze sprzedano ten obiekt to sie zastanow czy aby tez nie za Twoje miedzy innymi pieniadze :)

Źródło: watchtower.org.pl/forum/index.php?showtopic=845Temat: Obrazy w zborach

Mnie boli ze dawalem datki na "drukowanie literatury" za co odremontowano Stanleya co przynioslo zyski WTS w sumie za moje pieniadze :)Wiec mysle ze Cialo Kierownicze powinno sie zdecydowac czy jednak gromadzic sobie skarby na ziemi czy w niebie  :D .

Ciebie powinno boleć przede wszystkim głebia twojej bezmyślności, skoro uważasz, że twoje datki dawałeś na "drukowanie literutury". Trzeba było się najpierw dowiedzieć na co idą twoje datki, zamiast nam tutaj wylewać krokodyle łzy.
Nie może byc też mowy o "zyskach" WTS. Obiekt jest użytkowany przez społeczność SJ. Jeśli kiedyś zostanie sprzedany za kwote przewyższającą koszt zakupu (remontu) to i tak tak zdobyta kwota zostanie przeznaczona na potrzeby SJ w tej czy innej formie. Nie na cele prywatne. IGNORANCIE.


Poczatkowo byla tam rozglosnia radiowa, a po 1932 roku zamieniono obiekt  na kino.
I odziwo Ignorancie :) nie bylo na I pietrze 
(bo owe zdjecie przedstawia widok na I pietro lub jak kto woli na antresole :) malowidel Zydow, prorokow na koniach, czy tez 4 jezdcow apokalipsy :)Nie interesuje mnie to, w co wierzysz. Twoje gorliwe zapewnienia o tym jak obiekt niegdyś wyglądał, mnie nie ruszają. Masz dać materialny DOWÓD, ze obiekt nie był wcześniej ozdobiony malowidłami. Do roboty!
A jeśli nie potrafisz tego wykazać, to musisz przyjąć, zę obiekt zostal wyremontowany zgodnie ze sztuką konserwatorską i wymogami konserwatorskimi. Tzn. namalowanie obrazów na podcieniach, sklepieniach w obiektach zabytkowych nie jest prywatną inicjatywą właściciela obietu, ale MUSI byc zgodne z wytycznymi konserwatora.kicz, malowany dziwna technika puszczania przezrocza na sciane i kolorowania go wg widzianego na scianie obrazu) przedstawiajace Samarytanke i Jezusa przy studni wypisz wymaluj z ksiazki Zyc wiecznie...
Pewnie budowniczy z 1928 lub  remontowcy z 1932 byli prorokami, a przynajmniej znali obrazki z przyszlosci  :D


Wcale nie musieli. Wystarczy, zę konserwator ZARZYCZYŁBY sobie aby na podcieniach pojawily się malowidła stylizowane na zabytkowe, a nie takie jakie były wcześniej. Decyduje o tym konserwator. Ale skąd ty to możesz wiedzieć, ignorancie.


Jezeli udowodnisz ze takie malowidla byly przed tym, zanim obiekt dostal sie w rece SJ to przeprosze Cie publicznie i odwolam swoje prywatne zdanie ze jestes IGNORANTEM faktow :)
A o ile nie udowodnisz, to bede mogl cie tak nazywac, bo ty nie potrzebowales zgody na nazywanie tak innych :)Coś ci sie pokiełbasiło. To tym masz udowodnic, ze zakup tego obiektu i sposób jego remontu świadczy o zbytkowosci SJ. Musisz udowodnić, że tych obrazów tam nie bylo. I że nad wejsciem nie było zlotego elementu architektonicznego itp. Calkiem ci sie pomyliły opcje; kto i co tutaj sugeruje.
Wiec jezeli tak rozumiesz "rygorystyczne wymagania konserwatorskie", no to pogratulowac wyobrazni :) Chyba ze ktos ci to wmowil, a ty powielasz te niesprawdzone informacje zamiast jak Berejczycy sprawdzac czy tak sie sprawy maja  :rolleyes:

Chłopaczku. To nie kwestia "wyobraźni'. .Ja w budownictwie i to zabytkowym siedze od lat. Zarabiam tak na życie.W roku 1983 Teatr Stanleya za 18 mln$ kupili SJ i w 9 miesiecy wyremontowali ochotnikami.
Chodza pogloski ze WTS che go sprzedac zwlaszcza ze jego dzisiejszy wyglad i wzrost cen nieruchomosci powoduja ze wart jest jakies 30 mln$. Wiec jezeli kiedys uslyszysz ze sprzedano ten obiekt to sie zastanow czy aby tez nie za Twoje miedzy innymi pieniadze :)No i dzięki temu, że sprzeda się go za 30 mln. dolarów powstanie stosunkow więcej Sal Królestwa i Zgromadzeń w Ameryce, Azji, Afryce itd. dla dobra społecznosci SJ. Bardzo dobre posuniecie.

Źródło: watchtower.org.pl/forum/index.php?showtopic=845