Praca. Oferty pracy, ogłoszenia o pracę, szukam pr

Temat: Nowe wzory druków dla płatników i pracowników
Znane są już wzory nowych formularzy PIT-12, PIT-4R oraz PIT-11, które będą obowiązywać przy rozliczeniu przychodów uzyskanych w 2009 roku.Powrót do artykułu: Nowe wzory druków dla płatników i pracowników

Źródło: forum.forsal.pl/index.php?showtopic=9530Temat: e-Deklaracje MADAR 5.0
e-Deklaracje MADAR to darmowy program, który pozwala zaoszczędzić czas potrzebny do standardowego przygotowania formularzy podatkowych oraz deklaracji. W szczególności ułatwia pracę płatnikom VAT. Dzięki aplikacji dostęp on-line do urzędów elektronicznych jest stały i praktycznie nieograniczony przez 24h/dobę, 7 dni w tygodniu.

DEKLARACJE MADAR
E-Deklaracje to program służący do wypełniania i drukowania formularzy podatkowych oraz innych druków, występujących w ramach działalności gospodarczej między innymi: VAT-7, PIT-4R, PIT-11, bilans, rachunek wyników - a ponadto bezpieczne i proste w obsłudze narzędzie do elektronicznego wysyłania deklaracji podatkowych PIT i VAT bezpośrednio z poziomu programu.
Dane podatkowe mogą być pobierane z pozostałych modułów systemu, lub wpisywane ręcznie - co pozwala na zastosowanie programu również jako uzupełnienie używanego programu księgowego czy płacowego.

MOŻLIWOŚCI
Program e-Deklaracje MADAR ułatwia i przyspiesza proste prace księgowe, pozwalając na:
* Ewidencje i wydruki najbardziej popularnych i najczęściej używanych deklaracji: PIT, CIT, VAT. Deklaracje te są drukowane w formie formularzy, identycznych z oryginalnymi.
* Podpisywanie oraz elektroniczną wysyłkę deklaracji, a także odbiór, wydruk i zapis UPO (Urzędowego Potwierdzenia Odbioru).
* Drukowanie poleceń przelewów do urzędu skarbowego.
Przelewy drukowane są automatycznie, na podstawie kwot do zapłaty wpisanych do deklaracji. Urzędy Skarbowe wybierane są z listy.
* Kontrolę złożenia deklaracji i zapłaty podatku.

WYSYŁKA ELEKTRONICZNA
Program umożliwia wystawianie i wysyłanie drogą elektroniczną następujących deklaracji:

* VAT-7
* PIT-11
* VAT-7K
* PCC-2
* VAT-7D

Najważniejsze wystawiane dokumenty:
VAT 7, CIT 8, PIT 11, PIT 4R, PIT 28, bilans, rachunek zysków - porównawczy, rachunek zysków - kalkulacyjny, VAT UE.
Źródło: emadar.eu/forum/viewtopic.php?t=211